-
Environmentally friendly and a sustainable alternative to single use plastics. A funky way to store, wrap and keep food fresh - over and over again. A great gift idea too! Cost: $45 (incl. materials & finished wraps to take home)
-
Save money and learn to make your own gut healing and refreshing drinks. Bring your own clean, liquid-tight 1litre jar.
-
Fun and friendly mosaic classes. Learn from scratch or improve you skills in a supportive and relaxed environment with a mosaic artist. Most materials provided.